Rýdzo

Slovenský produkt

návrhom aj výrobou
Všetko o výrobe baliacich strojov OVINÁTOR
Baliaci stroj s precízne spracovanou konštrukciou
01

Precízne spracovaná
konštrukcia

„Jednoduchý a univerzálne použiteľný baliaci stroj“ bola hlavná myšlienka, s ktorou konštruktéri v slovenskej spoločnosti W rent s. r. o. začali pracovať na návrhu baliaceho stroja OVINÁTOR.

Dlhodobým vývojom sa podarilo dosiahnuť sofistikovanú konštrukciu baliaceho stroja, s ktorým je možné baliť do fólie a prelepovať lepiacou páskou širokú škálu zásielok rôzneho tvaru a rôznej veľkosti.

02

Cenovo dostupný
baliaci stroj

Pri návrhu baliaceho stroja bol kladený dôraz na nízke výrobné náklady a kvalitnú konštrukciu s dlhou životnosťou pri nulových prevádzkových nákladoch.

Baliaci stroj OVINÁTOR je so svojou cenou určený aj pre najmenšie prevádzky, ktoré chcú pri príprave zásielok efektívne využívať čas svojich zamestnancov.

Cenovo dostupný baliaci stroj
Baliaci stroj pre najvyššie nároky
03

Uspokojí
najvyššie nároky

Spôsob balenia zásielok s baliacim strojom OVINÁTOR dokáže výrazne zrýchliť proces expedovania.

Už manuálna verzia výrazne zjednoduší balenie zásielok do fólie, motorizovaná verzia rýchlosť balenia zásielok ešte umocní a vďaka vhodnému príslušenstvu si baliaci stroj OVINÁTOR trúfne aj na prevádzky s veľkým počtom denne expedovaných zásielok.

O výrobcovi

Za návrhom a výrobou baliacich strojov OVINÁTOR stojí slovenská spoločnosť W rent s. r. o., ktorá pôsobí na európskom trhu baliacich technológií v oblasti návrhu, konštrukcie a servisu profesionálnych automatických baliacich systémov a automatických baliacich liniek.

Vo výrobnom portfóliu spoločnosti sa nachádzajú automatické páskovacie stroje pre páskovanie paliet, stroje pre horizontálne balenie do fólie a doplnkové zariadenia pre baliace linky alebo baliace stanovištia.

Okrem vlastného výrobného programu spoločnosť zároveň spolupracuje s inými svetovými výrobcami v segmente balenia, vďaka čomu je schopná zákazníkom dodať automatickú baliacu linku alebo baliaci systém presne podľa špecifikovaných požiadaviek, a to kombináciou strojov vlastnej konštrukcie s baliacimi systémami pre ďalšie spôsoby balenia. To všetko od návrhu, cez realizáciu až po pravidelný garantovaný servis.